Aktiviteler

İznik'te Ne Yapılır? İznik'te Nereler Gezilir? İznik'te Nasıl Gezilir?...vs. gibi soruların cevabını bulmak için doğru yerdesiniz.

İster aktif bir tatil, isterseniz de sakin bir haftasonu planı için İznik (Nicaea) gölü, el değmemiş doğası, köyleri ve meyva bahçeleri ile sizi kucaklamaya hazır ve çok yakınınızda...

Bütün bu güzellikleri ister güvenli yürüyüş malzemelerimiz ve rehberlerimiz eşliğinde yürüyerek, isterseniz coğrafyaya uygun alınmış bisikletlerimiz ile gezerek, isterseniz de büyüleyici manzaralar sunan İznik Gölü'nde (Askania) kanolarımız(sea kayak) ile kürek çekerek keşfetmeye çağırıyoruz.

Exploreiznik'i Takip Edin...Keşfedin....

İznik'te Kış Güzeldir...

Ön Talep Formu
Alternatif Trekking Kano Bisiklet

E-BÜLTEN KAYDI

Size özel fırsatlar ve indirimlerden yararlanmak için kayıt olunuz

"Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı Mali desteğinde hazırlanan bu yayının içeriği Ajansın ve/veya Kalkınma Bakanlığı'nın görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk yararlanıcı Seyir Defteri Danışmanlık Tur. Org.Tic.Ltd.Şti'ne aittir."

Hakkımızda

Exploreiznik.com İznik'i tüm doğallıkları ve güzellikleriyle yaşamayı, koruyarak başkalarına da yaşatmayı amaçlayan, doğa ve doğallık aşığı kişiler tarafından düşünülmüş...

BIZI TAKIP EDIN!

© 2024 Explore İznik
Web TasarımıWeb Tasarımı