HAKKIMIZDA

Exploreiznik.com.tr İznik'i tüm doğallıkları ve güzellikleriyle yaşamayı, koruyarak başkalarına da yaşatmayı amaçlayan, doğa ve doğallık aşığı kişiler tarafından düşünülmüş, yazılmış ve BEBKA (Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı) tarafından desteklenmeye değer görülmüş bir projedir.

Amacımız İznik'in bilinen tarihi, kültürel ve turistik güzelliklerinin yanında daha az veya hiç bilinmeyen güzelliklerini de özet olarak sunmak ve bu güzelliklerin gizemlerini keşfetmek ve deneyimlemek isteyen kişilere ön bilgi vererek İznik gezilerini unutulmaz ve benzersiz kılmaya yardımcı olmaktır.

Bizi Takip Edin... İznik'i Keşfedin....

E-BÜLTEN KAYDI

Size özel fırsatlar ve indirimlerden yararlanmak için kayıt olunuz

"Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı Mali desteğinde hazırlanan bu yayının içeriği Ajansın ve/veya Kalkınma Bakanlığı'nın görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk yararlanıcı Seyir Defteri Danışmanlık Tur. Org.Tic.Ltd.Şti'ne aittir."

Hakkımızda

Exploreiznik.com İznik'i tüm doğallıkları ve güzellikleriyle yaşamayı, koruyarak başkalarına da yaşatmayı amaçlayan, doğa ve doğallık aşığı kişiler tarafından düşünülmüş...

BIZI TAKIP EDIN!

© 2024 Explore İznik
Web TasarımıWeb Tasarımı